Czech Republic

Pacienti, kteří potřebují péči, jsou často závislé na o použití nádob, jako jsou podložní mísy, mísy na toaletní židle, láhve moči a ostatní ošetřovatelské výrobky pro každodenní osobní hygieně. Po každém použití těchto kontejnery je třeba čistit a dezinfikovat, který je drahý postup. 

Náklady náročné čištění a dezinfekce zařízení Používá se pro tento proces, který spotřebuje vody, elektřiny a chemikálií a připravuje jejich sestra času. Kromě toho, všechny čistící a dezinfekční zařízení musí průběžně validovány a kontrolovány nejméně jednou za šest měsíců. pravidelné kontroly stále nemůže zcela vyloučit riziko infekce způsobené technickými vadami mezi servisními intervaly. Kromě toho, stupeň desinfekce čištění a dezinfekci zařízení často není dostačující k eliminaci multi-rezistentní patogeny. 

ECOPATENT® vyrábí kontejnery z oblasti šetrné k životnímu prostředí celulózy, které mohou být zcela likvidovat prostřednictvím kanalizačních systémů spolu s humánními odpadu. Na rozdíl od recyklovaných novin nádobách, které obsahují látky zakázané podle mnoho čistírny odpadních vod, celulóza je opravdu 100% biologicky odbouratelné. Z tohoto důvodu, ECOPATENT® vyvinula inovativní technologie zpracování pro výrobu zcela nepropustné celulózy kontejnery.

ECOPATENT® ECO-Finischer - Macerator zcela defibers a zkapalní nádoby s pomocí studené vody.Tenký celulóza vlákniny pasta zůstává, které mohou být legálně likvidovat prostřednictvím odpadní vody. S pomocí ECOPATENT® systému, nemocnice a pečovatelské ústavy lze minimalizovat riziko infekcí a výrazně snížit jejich Náklady šetřením spotřeby energie a času. Kromě toho, systém ECOPATENT® je velmi šetrný k životnímu prostředí, protože odpadní vody znečištění z chemických látek používaných v tradiční dezinfekční jednotky mohou být zcela odstraněny.